Новини

27 Вересня 2022

27 вересня 2022 року відбулась міська методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Виховання свідомої, цілісної, гармонійно розвинутої особистості здатної до адаптації та реалізації у сучасному суспільстві». На секції було розглянуті питання: Напрями виховної роботи педагогічного колективу у формуванні та становленні само ідентичного громадянина; Рекомендації учасникам освітнього… Continue reading 27 вересня 2022 року відбулась міська методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Виховання свідомої, цілісної, гармонійно розвинутої особистості здатної до адаптації та реалізації у сучасному суспільстві».

23 Вересня 2022

Секцію підготовлено за участю викладачів «Київського професійного енергетичного ліцею.» Дякуємо за активну участь у проведенні міської методичної секції всіх учасників.

23 Вересня 2022

22 вересня 2022 року на засіданні робочої групи з розроблення проєкту професійного стандарту «Манікюрник. Педикюрник» було розглянуто пропозиції, що надійшли у процесі публічного громадського обговорення. Рекомендації щодо змісту проєкту професійного стандарту «Манікюрник. Педикюрник» та їх обґрунтування представлені у таблиці «Про результати  публічного громадського обговорення проєкту професійного стандарту ««Манікюрник. Педикюрник». Приватне підприємство «Академія професійної освіти фахівців… Continue reading Про результати публічного громадського обговорення проєкту професійного стандарту “Манікюрник. Педикюрник”

23 Вересня 2022

20 вересня 2022 року на засіданні робочої групи з розроблення проєкту професійного стандарту «Косметик» було розглянуто пропозиції, що надійшли у процесі публічного громадського обговорення. Щодо загального зауваження від Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області про занадто детальний опис знань, умінь та навичок у проєкті професійного стандарту, то на засіданні було обґрунтовано і узгоджено, що… Continue reading Про результати публічного громадського обговорення проєкту професійного стандарту “Косметик”

20 Вересня 2022

20 вересня 2022 року відбулася міська методична секція викладачів предмета «Захист України» закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Виховання громадянина-патріота під час проведення уроків «Захист України» з метою обміну досвідом щодо використання виховних форм та методів роботи під час проведення уроків з предмета «Захист України» та Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України,… Continue reading 20 вересня 2022 року відбулася міська методична секція викладачів предмета «Захист України» закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Виховання громадянина-патріота під час проведення уроків «Захист України»

16 Вересня 2022

16 вересня 2022 року відбулася міська методична секція викладачів суспільно-гуманітарних предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти  м. Києва на тему: «Організаційно-методичні аспекти застосування інноваційно-освітніх технологій на уроках дистанційного навчання через призму сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі та суспільно-гуманітарних предметів». На секції були розглянуті питання, щодо змін викладання предмету історії згідно з наказом Міністерства освіти і науки… Continue reading 16 вересня 2022 року відбулася міська методична секція викладачів суспільно-гуманітарних предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти  м. Києва на тему: «Організаційно-методичні аспекти застосування інноваційно-освітніх технологій на уроках дистанційного навчання через призму сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі та суспільно-гуманітарних предметів».

15 Вересня 2022

15  вересня 2022 року відбулась міська методична секція викладачів іноземної мови на тему: «Удосконалення сучасного уроку англійської мови», підготовлена викладачами Державного навчального закладу «Київського центру професійно-технічної освіти». Розглянуто питання: «Можливості використання ефективних онлайн-платформ для проведення уроків англійської мови»; Щиро вдячні усім учасникам міської методичної секції, які приєднались до обговорення актуальних питань щодо організації освітнього процесу… Continue reading 15  вересня 2022 року відбулась міська методична секція викладачів іноземної мови на тему: «Удосконалення сучасного уроку англійської мови», підготовлена викладачами Державного навчального закладу «Київського центру професійно-технічної освіти».

01 Вересня 2022

Колектив Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві вітає з Днем знань та початком нового навчального року! Колектив Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві вітає з Днем знань та початком нового навчального року! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою, та перемогою, нехай отримані знання… Continue reading 1 вересня – День знань!

19 Серпня 2022

18 серпня 2022 року Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві долучився до участі у конференції,  яку організував директорат цифрової трансформації з громадською спілкою «Освіторія» на тему: «Цифрова трансформація  в умовах війни, антикризові рішення, можливості, плани.»

19 Серпня 2022

18 серпня 2022 року Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві долучився до участі у міжнародній серпневій педагогічній науково-практичній конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні». У межах заходу були розглянуті такі питання: Які виклики існують у сфері освіти й науки через широкомасштабне вторгнення рф на території України? Які необхідні законодавчі зміни для розвитку системи… Continue reading 18 серпня 2022 року Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві долучився до участі у міжнародній серпневій педагогічній науково-практичній конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні».