Національно-патріотичне виховання

Нормативно-правова база з

національно-патріотичного виховання Закони України

1.Закон України від 09.04.2015 №314 «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті».

2. Закон України від «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацстського) тоталітарних режимів в Україні».

3. Закон України від 09.04.2015 №315 «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».

  Постанови Верховної Ради України

  1. Постанова Верховної Ради України від 16.12.2020 №1092-ІХ «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році».
  2. Постанова Верховної Ради України від 03.02.2019 №325-ІХ «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році».
  3. Постанова Верховної Ради України від 18.12.2018 №2654-VІІІ «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році».
  4. Постанова Верховної Ради України від 08.02.2018 №2287-VІІІ «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році».
  5. Постанова Верховної Ради України від 21.02.20217 №1857-VІІІ «Про вшанування Героїв України та інформування громадян України про    подвиги українських військових».

Укази Президента України

1.  Указ Президента України від 01.02.2022 №36/2022 «Про першочергові

заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, підвищення привабливості військової служби у Збройних Силах України та поступового переходу до засад професійної армії».

2. Указ Президента України від 28.08.2019 № 162 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

3.   Указ Президента України від 18.05.20219 № 286/2019 «Про Стратегію    національно-патріотичного виховання»

4.   Указ Президента України від 14.10.2014 № 806 «Про День захисника та захисниць України».

Розпорядження Кабінету Міністрів України

  1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 №112-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки».
  2. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 № 37-р «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року».
  3. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 №1233-р    «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року».

Постанови Кабінету Міністрів України

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки».

Накази Міністерства освіти і науки України

  1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 №641 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України » плюс додаток до наказу зі змінами (Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України) від 29.07.2019 №1038.
  2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 №641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».

Відбувся ІІ етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Відбулися змагання з вогневої підготовки серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту» з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формувань.

Основне завдання  Спартакіади – формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання стійкості, почуття патріотизму та колективізму серед учнівської молоді.

            У програмі змагань було передбачено: розбирання та збирання автомата;

спорядження магазина; стрільба з пневматичної гвинтівки.

За підсумками змагань місця посіли:

І місце – команда Державного професійно-технічного навчального

закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту»;

ІІ місце – команда Київського професійного ліцею транспорту;

ІІІ місце – команда Київського професійного будівельного ліцею.

Залучення молоді до  систематичних занять військово-прикладними видами спорту – стимул та готовність до військової служби.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Відбулися змагання з вогневої підготовки  «Влучний стрілець» серед команд закладів професійної (професійно-технічної)освіти м. Києва присвячені Дню пам’яті Героїв Крут

Відбулися змагання з вогневої підготовки  «Влучний стрілець»

серед команд закладів професійної (професійно-технічної)освіти м. Києва присвячені Дню пам’яті Героїв Крут

За підсумками змагань місця посіли:

І місце – команда Державного навчального закладу «Київське професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;

ІІ місце-команда Вищого професійного училища №33 м. Києва;

ІІ місце-команда Вищого професійного училища №25 м. Києва; Вітаємо переможців та призерів змагань!

05 жовтня 2023 року на базі комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і архітектури» з метою формування у здобувачів освіти життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України, розуміння суспільної значущості військової служби, відбувся І етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва з наступних видів:

1.Біг 100 м;

2.Підтягування;

3.Кидання гранати на дальність;

4.Подолання смуги перешкод.

У змаганнях брала участь 21 команда закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та команда Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище».

За результатами змагань місця посіли:

І місце-команда Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище»;

ІІ місце-команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;

ІІІ місце-команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж автотранспортних технологій»

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

ІІ етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва

08 грудня 2023 року на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства з метою вдосконалення практичних вправ та навичок зі зброєю, підготовки здобувачів освіти до служби у Збройних Силах України, захисту її незалежності та територіальної цілісності, відбулися змагання серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва з наступних видів:

1.Розбирання та збирання автомата.

2.Спорядження магазина.

3.Стрільба з пневматичної гвинтівки.

4.Згинання та розгинання рук в упорі лежачі.

У змаганнях брало участь 19 команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та команда Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище».

За результатами змагань місця посіли:

 І місце-команда комунального закладу професійної (професійно-    технічної) освіти «Київський професійний будівельний коледж»;

ІІ місце-команда Київського професійного ліцею транспорту;

 ІІІ місце- команда Державного навчального закладу «Київський центр  професійно-технічної освіти».

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Загальноміські змагання із стрільби «Влучний стрілець» серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва присвячені Дня пам’яті Героїв Крут

30 січня 2024 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна,  з метою вдосконалення практичних навичок з вогневої підготовки, відбулися загальноміські змагання із стрільби з малокаліберної гвинтівки серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут.

              У змаганнях брали участь – 21 команда закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та команда Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище» Київської області.

                За результатами змагань місця посіли:

І місце-команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний будівельний коледж»;

ІІ місце-команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова»;

ІІІ місце-команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж «Лівобережний».                Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Відбулися загальноміські змагання з вогневої підготовки серед команд закладів професійної ( професійно-технічної) освіти м. Києва  на Кубок голови Київської міської організації Товариства сприяння обороні України, присвячені Дню українського добровольця

20 березня 2024 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна, з метою вдосконалення практичних навичок з вогневої підготовки, відбулися загальноміські змагання із стрільби з малокаліберної гвинтівки серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києвана Кубок голови Київської міської організації Товариства сприяння обороні України, присвячені Дню українського добровольця.

У змаганнях брала участь – 21 команда закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та команда Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище» (Київська область).

                За результатами змагань місця посіли:

І місце – команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;

ІІ місце – команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний будівельний коледж»;

ІІІ місце – команда комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства». Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!