27 січня 2023 року відбулось засідання міської методичної секції педагогічних працівників професій адміністративно-комунікативних мереж (адміністратор, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, касир-контролер, секретар керівника) закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва на тему: «Формування позитивної мотивації на уроках теоретичного та виробничого навчання».

27 січня 2023 року відбулось засідання міської методичної секції педагогічних працівників професій адміністративно-комунікативних мереж (адміністратор, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, касир-контролер, секретар керівника) закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Формування позитивної мотивації на уроках теоретичного та виробничого навчання». Голова методичної комісії професій ІКТ, викладач професійно-теоретичної підготовки… Continue reading 27 січня 2023 року відбулось засідання міської методичної секції педагогічних працівників професій адміністративно-комунікативних мереж (адміністратор, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, касир-контролер, секретар керівника) закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва на тему: «Формування позитивної мотивації на уроках теоретичного та виробничого навчання».

24 січня 2023 року відбулася міська методична секція методистів на тему: «Роль методичної служби в організації роботи Навчально-практичного центру».

24 січня 2023 року відбулася міська методична секція методистів на тему: «Роль методичної служби в організації роботи Навчально-практичного центру». Педагогічні працівники Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу ознайомили учасників секції з методичними аспектами діяльності Навчально-практичного центру.

20 січня 2023 року відбулося засідання міської методичної секції викладачів словесності на тему: «Використання електронних засобів навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури для розвитку творчості та формування навчальних компетентностей здобувачів освіти».

20 січня 2023 року відбулося засідання міської методичної секції викладачів словесності на тему: «Використання електронних засобів навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури для розвитку творчості та формування навчальних компетентностей здобувачів освіти». Викладачі ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» ознайомили учасників секції із засобами використання інформаційно-освітнього простору для формування… Continue reading 20 січня 2023 року відбулося засідання міської методичної секції викладачів словесності на тему: «Використання електронних засобів навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури для розвитку творчості та формування навчальних компетентностей здобувачів освіти».

19 січня 2023 року відбулась міська методична секція викладачів іноземної мови на тему: «Види мовленнєвої діяльності на уроках іноземної мови».

19 січня 2023 року відбулась міська методична секція викладачів іноземної мови на тему: «Види мовленнєвої діяльності на уроках іноземної мови». Викладачі Київського вищого професійного училища деревообробки ознайомили учасників секції з використанням відеотехнологій на уроках англійської мови та комплексно-методичним забезпеченням предмета «Англійська мова».

Департаментом освіти і науки  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  та Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві в грудні 2022 року проведено огляд-конкурс на кращий кабінет з предмету «Хімія»  серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва

Департаментом освіти і науки  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  та Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві в грудні 2022 року проведено огляд-конкурс на кращий кабінет з предмету «Хімія»  серед закладів професійної (професійно-технічної)  освіти м. Києва За результатами роботи журі переможцями огляду – конкурсу  на кращий кабінет з предмету «Хімія» визнано:… Continue reading Департаментом освіти і науки  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  та Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві в грудні 2022 року проведено огляд-конкурс на кращий кабінет з предмету «Хімія»  серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва

Пiдсумки оцiнювання учасникiв мiського конкурсу серед викладачiв професiйно-теоретичної пiдготовки з предмета «Креслення» закладiв професiйної (професiйно-технiчної) освiти м. Киева 22 грудня 2022 року

Підсумки оцінювання учасників міського конкурсу серед викладачів професійно-теоретичної підготовки з предмета  «Креслення» закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва

Відбувся ІІ етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Відбулися змагання з вогневої підготовки серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту» з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формувань. Основне завдання  Спартакіади – формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання… Continue reading Відбувся ІІ етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти

22 грудня 2022 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва відбувся семінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Кращі практики: створення та використання відео уроків в освітньому процесі».

22 грудня 2022 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва відбувся семінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Кращі практики: створення та використання відео уроків в освітньому процесі». Учасники вебінару ознайомились з особливостями створення відео контенту уроків для організації дистанційного навчання та методичними аспектами щодо створення та використання… Continue reading 22 грудня 2022 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва відбувся семінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Кращі практики: створення та використання відео уроків в освітньому процесі».

22 грудня 2022 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва відбулася міська методична секція заступниць директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти    м. Києва на тему: «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес під час дистанційного навчання.»

22 грудня 2022 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва відбулася міська методична секція заступниць директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти    м. Києва на тему: «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес під час дистанційного навчання.» Учасники міської методичної секції обговорювали питання підготовки педагогічних працівників до інноваційної діяльності, використання інноваційних технологій, інноватику,… Continue reading 22 грудня 2022 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва відбулася міська методична секція заступниць директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти    м. Києва на тему: «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес під час дистанційного навчання.»