28 жовтня 2022 року відбулася міська методична секція викладачів креслення, інженерної графіки та малювання закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Активні, нетрадиційні форми та методи навчання з використанням новітніх технологій при викладанні предметів професійно-теоретичного циклу – передумова якісної підготовки кваліфікованого робітника».
Розглянуто ряд важливих питань щодо вивчення методики використання інноваційних технологій, їх грамотне втілення в педагогічний процес дозволяють значною мірою активізувати пізнавальну діяльність здобувачів освіти, підвищувати рівень кваліфікації молодих робітників.
![](http://nmkpto.kiev.ua/prof/wp-content/uploads/2022/10/Screenshot_19-1024x529.png)