08 листопада 2022 року відбулась міська методична секція методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва за темою: «Формувальне оцінювання – дієвий інструмент підтримки та розвитку компетентностей здобувачів освіти».
На секції були розглянуті методичні аспекти формувального оцінювання – шлях до підвищення мотивації та успішного навчання. Основне питання – формувальне оцінювання, як інструмент підтримки та розвитку компетентностей здобувачів освіти.
![](http://nmkpto.kiev.ua/prof/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_17-1024x573.png)