Про результати публічного громадського обговорення проєкту професійного стандарту “Косметик”

20 вересня 2022 року на засіданні робочої групи з розроблення проєкту професійного стандарту «Косметик» було розглянуто пропозиції, що надійшли у процесі публічного громадського обговорення.

Щодо загального зауваження від Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області про занадто детальний опис знань, умінь та навичок у проєкті професійного стандарту, то на засіданні було обґрунтовано і узгоджено, що конкретизація знань, умінь та навичок  відповідає переліку тих послуг, що надають різні види та класи підприємств індустрії краси. Конкретні знання та вміння косметика роботодавець може перевірити при прийомі на роботу, на їх основі підтвердити та/чи присвоїти професійну кваліфікацію у Кваліфікаційному центрі. Підприємства індустрії краси, формуючи портфель послуг та створюючи програму щодо їх просування на ринку, свідомо деталізують та конкретизують косметичні процедури, що обумовлено високим рівнем освіченості споживачів Beauty-послуг. Рекомендації щодо змісту проєкту професійного стандарту «Косметик» та їх обґрунтування представлені у таблиці «Про результати  публічного громадського обговорення проєкту професійного стандарту «Косметик».

Приватне підприємство «Академія професійної освіти фахівців індустрії краси «Партнер+» та члени робочої групи щиро вдячні фахівцям Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за виявлений інтерес до проєкту професійного стандарту «Косметик» та надані рекомендації щодо його удосконалення. Робочою групою на засіданні було прийнято рішення внести незначні уточнення до проєкту професійного стандарту «Косметик» та підготувати проєкт й супровідні документи на перевірку до Національного агентства кваліфікацій у встановленому порядку.